Vi bruger cookies på vores hjemmeside. Læs mere i vores Privacy Policy
Få nyhedsbrev

itslearning A/S

Telefon: 82 30 40 50


København:

Nørregade 28A, 1 sal
1165 København K 


Aarhus:

Vesterløkken 4
8230 Aabyhøj 


E-mail:
kontakt.dk@itslearning.com 


Support

Finder du her

SkoleIntra-supportens telefon: 

Tlf: 28 90 86 47


Brugerdialog med forældre

Der ydes ikke support til forældre vedr. ForældreIntra. Har du som forælder brug for hjælp til ForældreIntra, skal du henvende dig til skolen. På skoleintra.uservoice.com har forældrene mulighed for at komme med idéer til forbedringer af ForældreIntra.

Kontakt-oss2

Generelle henvendelser:

Per Thorbøll
Direktør
per.thorboll@itslearning.com

Andreas Lund
Salgsdirektør
andreas.lund@itslearning.com
+45 88 16 78 08

Birgit Juel Martinsen
Marketing manager
birgit.juel.martinsen@itslearning.com
Tlf. +45 88 16 78 14

Camilla Skavn
Controller (fakturering)
camilla.skavn@itslearning.com
Tlf. +45 88 16 78 15

SkoleIntra henvendelser:

Eva Jensen
Kursuskoordinator
eva.jensen@itslearning.com
Tlf. +45 88 16 78 06

Ole Windeløv
Produktchef, SkoleIntra Classic
ole.windelov@itslearning.com
Tlf. +45 88 16 78 22

Mik Tuver
Teknisk konsulent
mik.tuver@itslearning.com
Tlf. +45 88 16 78 20

 

itslearning henvendelser

Peter Enevoldsen
Kundekonsulent
peter.enevoldsen@itslearning.com
Tlf. +45 88 16 78 09

Anita Monty
Læringskonsulent
anita.monty@itslearning.com
Tlf. +45 88 16 78 13

Fronter henvendelser

Peter Enevoldsen 
Kundekonsulent
peter.enevoldsen@itslearning.com
Tlf. +45 26 78 00 94

 

Video Få en demo Kontakt os