Vi bruger cookies på vores hjemmeside. Læs mere i vores Privacy Policy
Få nyhedsbrev

itslearning A/S

Telefon: 82 30 40 50


København:

Nørregade 28A, 1 sal
1165 København K 


Aarhus:

Vesterløkken 4
8230 Aabyhøj 


E-mail:
kontakt.dk@itslearning.com 


Support

Finder du her

SkoleIntra-supportens telefon: 

Tlf: 28 90 86 47


Brugerdialog med forældre

Der ydes ikke support til forældre vedr. ForældreIntra. Har du som forælder brug for hjælp til ForældreIntra, skal du henvende dig til skolen. På skoleintra.uservoice.com har forældrene mulighed for at komme med idéer til forbedringer af ForældreIntra.

Kontakt-oss2

Generelle henvendelser:

Fredrik Hörup
Direktør for itslearning
fredrik.horup@itslearning.com

Andreas Lund
Salgsdirektør
andreas.lund@itslearning.com
+45 88 16 78 08

Julie Salkvist
Marketing
julie.salkvist@itslearning.com
Tlf. +45 52 17 58 37

Mik Tuver
Teknisk konsulent
mik.tuver@itslearning.com
Tlf. +45 88 16 78 20

Camilla Skavn
Controller (fakturering)
camilla.skavn@itslearning.com
Tlf. +45 88 16 78 15 

SkoleIntra henvendelser:

Per Thorbøll
Direktør for SkoleIntra
per.thorboll@itslearning.com

Louise Pedersen
Kundeansvarlig, SkoleIntra
louise.pedersen@itslearning.com 
Tlf. 41 72 72 71

Eva Jensen
Kursuskoordinator
eva.jensen@itslearning.com
Tlf. +45 88 16 78 06

Ole Windeløv
Produktchef, SkoleIntra Classic
ole.windelov@itslearning.com
Tlf. +45 88 16 78 22

itslearning henvendelser

Thomas Balvig-Phillips 
Kundekonsulent
thomas.balvig-phillips@itslearning.com

Peter Enevoldsen
Kundeansvarlig
peter.enevoldsen@itslearning.com
Tlf. +45 88 16 78 09

Bruce Fife
Kundeansvarlig
bruce.fife@itslearning.com
Tlf. + 45 31 18 91 54

Michael Bang
Læringskonsulent
michael.bang@itslearning.com
Tlf. +45 50 58 52 53

Fronter henvendelser

Fyn og Jylland: Peter Enevoldsen
 
Kundeansvarlig
 
peter.enevoldsen@itslearning.com
 Tlf. +45 26 78 00 94

Sjælland: Bruce Fife
Kundeansvarlig
bruce.fife@itslearning.com
Tlf. + 45 31 18 91 54

Video Få en demo Kontakt os